| Hkhtfcvhu a întrebat:

Salut, am o intrebare la Iulius Mall Cluj cum intru/platesc parcarea sau validez tichetul sau ce este? Am mai fost odata dar atunci nu a trebuit sa platesc, ma poate ajuta cineva? Dau funda!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cate stiu, nici acum nu trebuie patit.
Parcarea este pentru cumparatorii si personalul mall-ului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e sa platesti banuiesc ca functioneaza ca la orice alta parcare. Cand intri iei un ticket cand iesi il verifici la automatele de plata daca ai de platit sau nu si aia e.

| Hkhtfcvhu explică (pentru suntserios):

Da dar eu intreb unde sunt automatele si cum platesc la ele, ca eu sunt din Mures si aici toate parcarile se platesc ori prin sms ori prin aplicatia de pe telefon

| suntserios a răspuns (pentru Hkhtfcvhu):

La intrarile / iesirile din parcare catre magazin. Nu e o filosofie sa platesti la un automat, scanezi tichetul, dai cu cardul.