| OMGisBrainiac a întrebat:

Dau funda celor care imi pot raspunde la intrebarile urmatoare despre ecologie!
1.Ce importanta au consumatori polifagi in ecosistem? Si care sunt aceia?
2.De ce este un ecosistem natural mai stabil decat unul artificial?
3. In ce consta efectul de sera?
4.De ce se adauga clor la epurarea apei?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate pare este ecobiologie si cred ca se face in clasa a VIII-a... Administratorii care ti-au aprobat intrebarea sunt niste porci, sa ma scuze daca nu e adeavarat (dar e foarte adevarat). Cauta in carte... sau da un search pe Google. In cartea de biologie e cel mai simplu! E cam impotriva regulamentului sa iti raspundem la asta.