| 1anonim4ever a întrebat:

Ce înseamnă daca un băiat vrea sa te muti in banca de lângă el sau in timpul pauzelor vine si vorbeste doar cu tine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reiese ca esti baiat. Vrea sa fiti prieteni. Sau probabil mai mult.

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca te place intr-un procent mai mic sau mai mare. Tind sa cred a doua varianta.Chiar daca sunteti inca adolescenti, puteti avea o relatie frumoasa si fara sex, in ciuda indemnurilor de orice fel, crede-ma.laughing Apoi vezi ca ar fi frumos sa ii raspunzi si tu in caz ca iti este catusi de putin simpatic, iar daca nu, sa ii spui acest lucru.Asa ar fi de bun simt. Eventual si tu il poti intreba direct daca te place.Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Vrea o relatie cu tine. Una de prietenie adevărată.

| Hyperion7 a răspuns:

Pot însemna multe,dar daca nu prea vorbește cu ceilalți în general,înseamnă că are încredere mare in tine.
Dar daca s-a pus pur și simplu in banca,langa tine, posibil să simtă mai mult, repet POSIBIL, însă nu garantează și că astea ii sunt intențiile, poate vrea să facă puțin mișto de tine (asta daca ești mai retrasă de fel)

| Felissa13Eden a răspuns:

Probabil te simpatizează

| bas123 a răspuns:

E atras de tine si vrea sa se bage in seama cu tine, sa-ti atraga atentia.