| sweetgirlforyou a întrebat:

Am si eu nevoie de 2 probleme k rezolvare pentru informatica in c++ k functii, nu conteaza care, dar va rog daca puteti sa ma ajutatii, dau fundintza ...va rogggggggggg

1 răspuns:
| Kanghu a răspuns:

NIMENI, repet nimeni nu iti va rezolva tema pe gratis, cel putin orice om care are habar de programare si se respecta. In schimb poti posta pe un forum specializat, postand codul pe care l-ai facut singur si primind ajutor de la altii despre erori.