| mulinobianco a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi. Deci, cu 4-5 ani in urma cind eram mica, imi placea de un baiat care era atunci cl. 9-10 [ eu eram a 4-5 si logic el nu ma lua in seama] De atunci nu l-am mai vazut pe el la noi in oras. Azi, eram in oras cu 2 prietene si cu un baiat de 24 ani pe care il cunosc de ceva timp big grin si vorbeam noi, glumeam, si cind vad, iese dintr-o masina acel baiat de care imi placea cind eram mica o. O el cum a venit, s-a saltat si din prima s-a uitat la mine :O eu m-am mirat pentru ca eram cu prietenele mele 2 ele sunt foarte frumoase! nu zic ca eu sunt mai urita, dar de obicei baietii la ele mai intii se uita pentru ca ele arata mai matur. Si deci, am inceput a vorbi cu acel baiat, el numai la mine privea, apoi mi-a luat ochelarii si nu vroia sa mi-i dea, a plecat in masina si s-a dus. [ cred ca astepta ca eu sa merg dupa el, dar eu nu iubesc sa fug dupa baieti ] si peste ceva timp s-a intors, s-a asezat linga mine si m-a atins asa usor la spate, cica aveam o giza acolo :-D si apoi mi-a mai dat ceva semne ca-i plac si am mai vorbit noi dupa care eu cu prietenele mele am plecat. Chiar si ele mi-au zis ca au observat ca-i place de mine. : |
Printre altele, am auzit ca poimiine el pleaca la italia : | vreau sa-l mai vad si miine macar : ( dar nu cred ca va fi posibil. Voi ce ziceti? si daca totusi miine ne vedem? cum sa ma comport cu el si ce sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Iuiii ce dragut love struck. Semne de iubire smug Te comporti obisnuit lasa-l pe el sa spuna ce are de zis daca tot pleca. happy

10 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Maine ii ceri id-ul cu pretext ca sa mai iesiti pe afara, prin oras cand vine din Italia. Ii pui diverse intrebari: cu cine pleaca cat sta si ii pui intrebari cam din tot ce zice ca sa vada ca esti itneresata de el. Poti sa ii faci si cu ochiul cand il vezi mai atent. Sa iti controlezi orice gest si sa fii putin mai tupeista asa, ca baietilor le plac fetele mai "intepate". Multa baftaa! :* Funda? puppy dog eyes

| AnemonaP a răspuns:

Da,si eu cunosc o prietena care a fost cu unu o sap, si dupa s-au desp fiindca pleca in America si venea peste un an.Eu zic macar sa il vezi,sa-i spui,si sa-l intrebi daca te place,sigur te place big grin, fii curajoasa si intreaba-l, si cand o sa plece o sa fie cu gandul numai la tine daca ii spui.cum zicea o fata:daca ma place -bine daca nu -bine, ca sa nu mai stau cu gandul la elwinking si nici uh afla happy

| MMihai a răspuns:

Nu te lega la cap, dacă nu te doare!
Dacă tot pleacă în Italia, lasă-l în durerea lui!
El este un bărbat care vrea sex și tu ești încă mică, pentru așa ceva!

| Cristiana2011 a răspuns:

Spune`i ce simti cu adevarat! Vorbeste cu el adanciti`va-n secrete!

| inesa_4773 a răspuns:

Salut.Eu cred ca trebuie sa te revezi din nou cu el si sal itrebi daca te place atunci poti sa-i zici si tu, sau sarutal ...ca de obicei sarutul rezolva totul.Bafta

| chibiusa a răspuns:

1. de ce scrii ca pe vremea lu ceasca?
2. lasa-l, a vazut ca fetita de demult s-a imbunit si ar vrea o aventura cu ea ca si asa pleaca

| cila1995 a răspuns:

Cred ca merita sai dezvalui si tu sentimentele care leai simtit fata de el sau poate le mai simti, si cred ca e necesar sa mai esi sal mai vezi ca cine stie cind va mai vedeti -daca va mai vedeti.Sau dai un sarut si acel sarut ar rezolva toate probleme si nici nu va fi nevoie de vorbe succese.

| Ghost a răspuns:

Viitoare centurista din roma

| Manole_7130 a răspuns:

Daca m-ai te vezi cu el si maine, cere-i id si facebook! Casa puteti sa mai tineti legatura chiar daca el e Acolo! Ca asa daca tineti legatura, daca el se va intoarce in Tara, o sa fie si mai aprins dupa Tine!

| AnDr3e3y a răspuns:

Pai... cel mai indicat ar fi sa il intrebi:Vrei sa fii cu mine? Si sa il saruti pentru ultima data daca ar fiwinking