| iliiiinca a întrebat:

Buna! Haideti în apropierea Crăciunului să facem o fapta buna și sa ajutam bieții cățeluși din adăpostul public din Buzau sa aibă mâncare câteva zile. Toată lumea donează pentru cazuri sociale însă de animale uita toată lumea.
Cine este din Bz, puteți sa dati join pe grupul Animalute Buzau sa vedeți in ce condiții trăiesc și cât de amărâți sunt. Sau, chiar sa faceți o minune și sa adoptați un cățeluș, dacă iubiți animalele și va doriți un prieten pe viața!
Fiecare suma este justificata, nu încearcă nimeni sa,, va fure".
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Cehoslovacia a răspuns:

Ai gresit site-ul, TPU nu e locul sa promovam caini fara stapan, prostituate cu onlyfans si mai stiu eu. du-te pe Facebook si fa-o.

| iliiiinca explică (pentru Cehoslovacia):

Îți e greu sa donezi? TPU are și categorie acte de caritate

| Cehoslovacia a răspuns (pentru iliiiinca):

Cu banii tai oricand.

| iliiiinca explică (pentru Cehoslovacia):

Ah, stai. Ești pe banii lu’ mami, scuze. Ii ceri pentru orice ieșire