| HotinAlexandra a întrebat:

Bună TPU, gen azi am sunat la secția de endocrinologie pentru estrogen pe bază indentitati de gen și ei mi-au zis ca nu se ocupă cu așa ceva sa apelez la un centru universitar, de unde pot lua legătură cu un medic endocrin, dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Aceștia sunt din București, de la Facultatea de Medicina "Carol Davila"
Pentru Dna Căpățînă Cristina Ana Maria
https://www.gralmedical.ro/medici/capatana-cristina
Iar pentru dl. Niculescu Dan Alexandru ai aici
https://www.docbook.ro/......s-mediplus
Sper sa te ajute!
Numai bine!

| HotinAlexandra explică (pentru Hyperion7):

Locuiesc în piatra Neamț, nu sunt din București

| Hyperion7 a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Înțeleg
Atunci poți încerca la profesorii de la UMF, Iași.
Acolo nu am dat de vreun nume, poți căuta și vedea daca găsești.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu suni in Germania, unde spui ca traiesti si locuiesti de atatia ani?
Aceia oricum sunt mult mai evoluati in domeniu medical.