| 123098lolol a întrebat:

Deci il stiu pe baiatul asta de 2 ani dar nu ne vorbeam. Acum vreo 3 luni a inceput sa imi dea likes si comm si am intrat in vorba cu el. Mi.a cerut nr si de atunci vorbim incontinuu. Ieri am fost si mi.am montat si aparatul de jos la dinti si dupa am.fost la el.
Ma mai vazusem cu el 1 data inainte cand ne.am plimbat pe aici prin oras. Deci am.fost la el. Imi arata cum se joaca dota si mi.a pus muzica. Si l.am "pedepsit" sa nu se mai.joace dota si sa se uite la video.uri de la melodii laughing in joaca i.am pus mainile la ochi cand aparuse una si facea twerk laughing)) si a intors capul si m.a sarutat. Am stat la el 2h dar nu am facut nimic rau. Ascultam muzica. Ma tinea in brate si cam atat. Cand am.plecat spre autobuz a stat cu mine si ghici cine a coborat din alt autobuz pe partea cealalta a drumului? Mama lui laughing) ma rog. A asteptat pana a venit autobuzul si cand sa urc m.a sarutat din nou. Dar ieri nu am vb deloc decat noaptea tarziu despre un telefon si acum raspunde foarte greu si sec. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DascaluViorel a răspuns:

Nu incerca sa ii impui lucruri sa nu faca aia si aia. daca il " iubesti " acceptal asa cum este. nu incerca sa il sufoci cu dragostea ta. lasa-l mai liber. va aprecia asta.

| 123098lolol explică (pentru DascaluViorel):

Nu te gandi ca sunt vreo nebuna d.aia care vrea mesaj din minut in minut. Doar ca se observa diferenta in cum vorbeste

| DascaluViorel a răspuns (pentru 123098lolol):

Nici nu ma gandit la asta. Poate ca cineva il timoreaza. Spune-i sa fie deschis cu tine

| IceBil a răspuns:

Poate v-a vazut mama lui impreuna si l-a certat. Cea mai buna solutie ar fi sa discuti cu el fata in fata. Doar asa afli daca are probleme, e suparat pe tine, nu te mai place sau orice alt motiv.