| SkiziiBu a întrebat:

Hei TPU, putin ajutor? Imi place foarte mult de un baiat, arata foarte bine, dar problema este ca e mai mic ca mine cu un an. Ne potrivim din punct de vedere zodiacal, dar asta nu prea conteaza. Ne intelegem destul de bine, iar prietena mea cea mai buna, de asemenea foarte buna prietena cu el mi. a spus ca este singur, si dupa semnele care mi le da m.ar placea. Acuma nu stiu ce sa cred.
Specific: baiatul are o codita de fete ce se tine dupa el zilnic, la scoala, mai exact toate fetele sunt inebunite dupa el. Acum ceva timp prietena asta mi-a facut cunostinta cu el. In aceeasi zi, eu am vorbit cu el in drum spre casa, iar el la un moment dat m-a intrebat daca vreau id`ul lui. Acum vorbim pe mess, ma ia pe ocolite, cand se grabeste sau trebuie sa iasa si sunt plictisita nu ezita sa ma bine`dispuna, chiar daca ar fi sa intarzie la ora de chitara[preferata lui]. Din cate stiu, cu celelalte fete care i`au cerut id`ul nu prea vorbeste, sau cand e vorba sa se grabeasca nici nu le baga in seama. Credeti ca e un semn? Dupa parerea voastra, ma place, macar putinel acolo? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| DomnulAnonim a răspuns:

Eu, ca baiat, cred ca te place si ca incearca sa para un fel de "erou" in fata ta, din cauza ca intarzie la lectile de chitara pentru tine, e clar ca te place, vorbeste mai pe larg cu el pe subiectul asta, iesiti de cateva ori la un suc, o sa vezi ca incet incet o sa va apropiati si o sa fie bine! Mult succes! Funda?

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

De placut te place...chestia asta cu zodacul e o prostie, daca e sa te placa cineva nu se uita in stele prima datalaughing fata de faptul ca este mai mic nu e o problema deloc (doar voi fetele aveti problema asta) daca o sa fii atenta si baietii mai mici pot sa te surprinda placut, de ex eu am cunoscut una din profesoarele fostei mele prietene cand aveam 15 ani, ea avea 24 sibig grin am avut o aventura cu ea, iar dupa chestia asta am ramas si pana acum prieteni buni pentru ca am surprins-o placuthappy

| Fazzoletti a răspuns:

Eu asa cred
si daca il placi, ai putea sa ii dai si tu niste semne discrete ca sa vada baiatul ca nu se straduieste degeaba
si daca are "intentii", o sa iti marturiseasca ca te place
dar trebuie sa aiba, asa, macar o vaga idee ca il placi si tu (asta..., daca il placi si asta vrei)

| SkiziiBu explică:

Multumesc mult!