| deea_2314 a întrebat:

Vreau 3 statusuri care va plac voua cele mai frumoase si siropoase big grin
funda promit

Răspuns Câştigător
| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X
sper ca.ti plac

2 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

1 -> Bag **** in ea de viata...
2 -> Stiu.am facut mii de prostii; D dar sincer le-as mai repeta odata!
3 -> ღ Sh e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"! sad

Astea sunt printe preferate love struck

Sunt fff multe statusuri frumoase... unele mai deosebite decat altelewinking

Sper sa iti placa kiss

| 26justmeandyou a răspuns:

Acea zi.Acea ora.Acel minut.Acea clipa.Acele secunde.De neuitat day dreaming
Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de-O CLIPA :X
Nimeni nu-mi poate fura zambetul care imi apare atunci cand ma gandesc la tine day dreaming:X