| MeAndMe1000 a întrebat:

Ce remedii naturale stiti pentru a scapa de cosuri? Cred ca de emotii ca a inceput scoala mi-au aparut atatea, mai ales pe barbie.

5 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Incearca cateva sedinte de pilling facial total. Daca nu, recomand cu caldura doua creme cu care eu unul am scapat. Sunt import Anglia, deci foarte bune, iar costul ambelor creme nu depaseste 70 RON. Crema de zi cu care te vei da doar dimineata peste zi se numeste Brevoxyl, iar cea de noapte e un gel practic, care se numeste Izotrexin. Grija mare cu el, nu dai mult si pe suprafete cat mai intinse, pentru ca usuca pielea destul de mult. Dupa doua saptamani o sa-mi multumesti pentru cum vei arata. Succes! happy

| AndreiP98 a răspuns:

Eh nu e de la emotii... Spala-te des pe fata sau ia-ti o crema de cosuri...

| Outspoken a răspuns:

Buna. Stiu ca pentru tenul acneic este bun sucul de lamaie aplicat pe ten deoaerce inchide porii si are efect antiseptic. De asemenea, poti aplica felii de rosii si castraveti pe zonele cu probleme.
Uite mai multe remedii si sfaturi aici :http://www.util21.ro/......riste.htm.

| maryanass a răspuns:

Fa-ti o masca cu argila ca este cea mai buna!