| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut!
Eu am parul drept și caut o spuma pentru a-l increti puțin, sa aibă textura. Unde pot găsi sau ce recomandați?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca tipul tau de par este fin si drept, poti incerca metoda cu sosetele sau cu halatul de baie.Pe Youtube gasesti in engleza heatless curls sau bathrobe curls.E super faina si nu necesita vreun produs anume pentru a se mentine.

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Din metodele de mai jos stiu ca functioneaza cea cu feonul cu difor si ca spuma de par, Taft, Wella, lntesa. Cele pe care se specifică „curl".
https://www.divahair.ro/......ode_simple

| Standt a răspuns:

Spuma care sa increteasca? Nu am mai auzit asta.

| ariel13 a răspuns:

Poți găsi în Dm sau în magazine specializate pe așa ceva.

| Alexalex1000 a răspuns:

Recomand produsele de top marca VERO