| Razvanrzv00 a întrebat:

Salut, trec printr o perioada ciudata si vreau sa imi spuneti CAT DE SINCER PUTETI, daca sunt urat sau frumos. Am vorbit cu cateva fete si am am auzit ambele variante. Daca vreti sa spuneti ca sufletul conteaza, mai bine dati scroll https://files.fm/u/6r2z3y6s44

Răspuns Câştigător
| Bknee a răspuns:

La față nu ești urât. Dar poți să îți faci Glow up la păr, și să faci skin care

| Razvanrzv00 explică (pentru Bknee):

Am pus intrebarea asta de vreo 5 ori si le am sters pentru ca nu am primit vreun raspuns serios. Mersi mult ca macar tu ai inteles intrebarea

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut,de cele mai multe ori nu este nici macar despre cum arati ci mai mult despre cum simti tu si cum transmiti celorlalti 'chimia'
o femeie aflata in depresie cronica degeaba arata precum cantareata Antonia daca ea in sinea ei se vede neatragatoare
sunt barbat de aceea nu pot spune cat esti de atragator din perspectiva unei femei, dar din ce vad eu si pot intelege, esti placut esti in regula! nu iti pierde stima de sine si nici increderea!

| dullcat a răspuns:

Buna.Esti perfect asa cum esti.Ai trasaturi bine definite si arati ca un om normal. Sper ca vei realiza si tu cand mai cresti ca nu avea niciun sens sa iti faci complexe despre felul cum arati, in adolescenta.Incearca sa intelegi si ulterior sa accepti ca preferintele fiecarei fete difera si nu este deloc sanatos sa o iei personal cand esti refuzat.Preferabil este sa te retragi in mod elegant, nu-i nicio tragedie.La o adica, oricum nu se poate sa te placa toata populatia feminina de pe planeta, e logic.Insa cine trebuie se va indragosti din prima, nici nu va fi necesar sa te dai peste cap ca sa ai nu stiu ce si sa arati nu stiu cum, sa faci o anumita impresie.Succes.

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu esti urat, ai trasaturi frumoase si armonioase. Incearca sa faci sport de 3-4 ori pe saptamana, nu doar pentru ca o sa arati mai bine fizic, dar si pentru ca o sa te simti mai bine psihic si emotional.