| Ioanaryeiwweruip a întrebat:

Salut! Stiti ceva despre agentia Intermann? Am vazut ca ajuta romanii sa plece in Franta. Pareri?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Au recenzii bune pe google "maps"
poti scrie asa in motorul de cautare 'agentia Intermann', vei putea vedea recenziile userilor

pare o societate serioasa, este inregistrata si 'vizibila'
https://www.listafirme.ro/intermann-work-srl-44515629/

| Violleta2022 a răspuns:

"... Am vazut ca ajuta romanii sa plece in Franta."

Ce mai conteaza parerile altora, daca chiar tu spui ca ai vazut asta?

| Ioanaryeiwweruip explică (pentru Violleta2022):

Nu răspunde la întrebări cu alte întrebari. Daca nu ai cunoștințele necesare să răspunzi la întrebare, nu o face.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioanaryeiwweruip):

Se vede clar ca esti imatura.

| Ioanaryeiwweruip explică (pentru Violleta2022):

Ai răspuns la o întrebare cu o alta întrebare. Nu ți-ai dat cu părerea la ce am scris eu. Acest site este pentru oamenii care vor sa se ajute între ei cu informații corespunzătoare sau opinii. Tu nu ai dat nici una din ele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioanaryeiwweruip):

Dupa cum spuneam, tu esti imatura, fiindca ai declarat ceva si apoi ai cerut pareri, de parca nu poti avea incredere nici macar in ce ai vazut cu ochii tai.

| Simpatic a răspuns (pentru Ioanaryeiwweruip):

Nu te pacienta, noi cu aceasta doamna ne-am lamurit demult, noi toti userii vechi aici! ii cunoastem caracterul...
pe jumatate dintre noi ne-a blocat pentru ca nu impartasim aceleasi ganduri cu ea!
culmea este ca ea intra zilnic de 8 ani de zile doar ca sa spuna aberatii, de parca este platita sa faca asta!
iata ca exista si astfel de persoane ca dansa, care nu-si vad deloc de viata lor si nu inteleg nimic din interactiunea cu userii de pe TPU! nu a inteles ca este cazul sa se retraga caci nu aduce nimic benefic aici!

| Mihai0101 a răspuns:

Vezi sa nu fie vreo agentie ce ia bani inainte si-ti promite marea cu sarea cum au mai fost multe...