| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe our world (fata, lvl 40, 30 gems, 4000 monede de aur) de care m-am plictisit si as vrea sa il schimb pe niste coduri webkinz
cine doreste ma poate cauta pe cristina.maria7rocketmail.com

Răspuns Câştigător
| Dragutza67889 a răspuns:

Pai damil mie si iti dau coduri Webkinz cu :cal, pisica, caine si dragon

5 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Nu, mercic.
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drago wwebkinz asghk; gyk cghghfhg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care este parola

| cristina7005 a răspuns:

Daca vrei sa facem schimbul trebuie sa iti dau contul in privat, asa ca da-mi un e-mail pe: cristina.maria7@rocketmail.com

| aamalia a răspuns:

Buna! am eu unul si este unicorn cont:alecsa_1999@yahoo.com parola:alecsandra