| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa fac un schimb!
Am un cont pe moshi monsters si un cont our world de care m-am plictisit.
Vreau sa le schimb pe coduri/ conturi webkinz.
este cineva interesat?

8 răspunsuri:
| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)

| maria4343 a răspuns (pentru KatVonT):

Si chiar merge?

| cristina7005 a răspuns:

Haideti! va rog... contul moshi monsters este de nivel 10 are 100 rox si multe obiecte exclusive, contul our world este de fata la lvl 40, are 4800 bani, 37 diamante si va dau un cod gratis pentru flow zilnice

| maria4343 a răspuns (pentru cristina7005):

Da-mi contul tau de our world si iti dau un cod(webkinz)ok?

| cristina7005 a răspuns:

Da, pentru mine este un nimic acel cont

Răspuns utilizator avertizat
| bubbles_1308 a răspuns:

Ne dai contul pe uorworld de tot?

| viorel_9969 a răspuns:

Iti dau eu un cont! Pentru mine nu mai conteaza!
user-ul este:Hermeone
parola:harrypotter2