| LuminitaCosmi a întrebat:

Bună dimineața! Din greșeală am sunat la 112 si mi-a raspuns un operator, dar nu am zis nimic(din cauza ca m-am speriat)e posibil sa ma sune înapoi sau sa primesc avertisment?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la un singur apel la care nu ai pus pe drumuri nicio echipa de interventie fara motiv nu iti face nimeni nimic.

| LuminitaCosmi explică (pentru suntserios):

Dar e posibil sa ma sune iar?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru LuminitaCosmi):

Doar in primele doua ore s-ar putea sa te sune, pentru a se asigura ca nu este o urgenta.

| LuminitaCosmi explică (pentru StoicAnalysis):

A trecut mai mult de 2 ore

| suntserios a răspuns (pentru LuminitaCosmi):

Nu te suna nimeni. Ar fi trebuit daca ne gandim asa, poate char aveai o problema si nu mai puteai suna... dar mna.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Stai liniștită.
Nici nu știu de câte ori mi s-a format prin buzunar apelul de urgență și s-a apelat singur.