| Andra_3863 a întrebat:

Cand am iesit cu o prietena la cafea, ea foarte suparata a inceput sa povesteasca ca i`a spus prietenului ei ca vrea sa isi inceapa viata sexuala cu el [ei fiind impreuna de 9 luni]. Dupa cateva zile s`a trezit singura in casa cu el, chestii, si el i`a cerut ei sa ii bage lui mana in pantaloni.laughing Ea s`a speriat, s`a ridicat si a plecat.laughing El a incercat sa o sune dar ea nu i`a putut raspunde de jena...si ma intreba pe mine cum sa faca sa aiba mai mult curaj, sa detina ea controlul.Adica sa scape de inhibitii... Cand am auzit`o m`a bufnit rasu`, dar adevarul e ca nu multe au norocul meu ca tipu` sa se dezbrace singur si tu sa nu trebuiasca sa faci nimic. Deci, ce asi putea sa ii spun ametzitei? happy Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| Angel31 a răspuns:

@Andra mai sunt oameni cu mai mult tupeu pe lumea asta. In schimb prietena ta trebuie sa se gandesca bine ce are de facut sa nu cumva sa infloreasca ditamai telenovela din asta. straight face

6 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Sigur nu erai tu prietena aia?hee hee

| Angel31 a răspuns:

Sa se gandeasca bine daca vrea sa faca sex s-au dragoste, sa se gandeasca daca vrea sa mai fie cu el... E cam depasat ceea ce a facut tipu, mai degraba ma gandesc ca o trateasa ca pe o... nu imi permit sa spun, in fine. Poate isi permit amandoi mai multe si ma insel eu si daca e asa se rezolva problema cu putin alcool si mai multa tandrete din partea lui.

| Angel31 a răspuns:

@Andra, sper sa nu ma intelegi gresit... A fost o idee de moment scapata neintentionat, nu imi place sa ocolesc lucrurile. Da, sunt momente in care nu este indicat sa fim directi si obiectivi in exprimare.

| Andra_3863 explică:

Nu,nu eram eu.laughing eu n`am avut probleme tongue

| Andra_3863 explică:

Angel31: Si eu m`am gandit ca tipu e un pic cam deplasat... adica ar fi trebuit sa se gandeasca la inceput la faptul` ca ea e virgina si nu poate face ce face una mai experimentatalaughing

| Andra_3863 explică:

@Angel31: nu cred ca o fata care pur si simplu nu a facut nimic cu tenta sexuala [ imi e prietena de 10 ani aproape...]sa poata face asa ceva de prima data, sincer.happy