| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna: Tu si eu biserica acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o fata/baiat spune cuiva ''Tu si eu biserica acum'' inseamna ca persoana care s-a adresat vrea sa urmeze cununia cu cealalta persoana big grin

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

" Hai să mergem la biserică să dezgropăm morţii "

| Musique a răspuns:

Vă aruncați de pe o stâncă și sunteți mari eroi.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Foarte tare laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

O, serios? Chiar nu știam. -.-
Mna, eu mă refeream la faptul că, după ce mor le ține popa slujba, și pentru că au fost "mari eroi ai partiei, au cucerit vârfuri" o ține la biserică.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Daca o fata/baiat spune cuiva ''Tu si eu biserica acum'' inseamna ca persoana care s-a adresat vrea sa urmeze cununia cu cealalta persoana big grin

| Polaris a răspuns:

"Tu. Eu. Biserică. ACUM!", spuse bunica atunci când îl văzu pe Cristian masturbându-se în duș.