| PhotoIsMyLife a întrebat:

Cine credeți că ar merita să fie Expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usera Jessyka merita cu varf si indesat, este prea buna fata asta
Un admirator al eiwinking

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo @învăţăcel, tot admiratorulwinkingderanjeazaŞ sa ttot fie oameni ca fata asta @Jesszka (ii cer iertare ca am aduso in discutie)
apropo de ce ai spus, cred ca in ziua de azi ''bunul simt'' (intelepciunea) amuza, am obs. pacat
iar cei ''grotesc'' uimeste in sens bun, ca place majoritatii, din pacate este un adevar trist
''tupeul'' si tot cei rau este la putere iar cei bun e dat in spate
Un admiratorwinkinganonim(care a avut cont dar l-a sters)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter ai grija la contul Invatacel. Sunt cu ochii pe tine. Posibila suspendare. Te pup dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessyka, Harciog, Ursulika, AlanTigergerit, Baru, Mumoasa, Gandurialbe, Arthur, Bacemi, etc.