| Răzvănykă a întrebat:

Covidul a fost facut in laborator? vaccinul vrea sa ne omoare? se doreste reducerea populatiei de catre grupul Bilderberg, Klaus Schwab sau Rockefeller? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Relax! GuViDu a fost experiment social-economic si de control al " turmei "! Exista armament biologic ×50 Mortal fata de Guvid! Da! Pe " agenda " elitei de vreo 40 de ani este mizeria asta cu reducerea populației! Si o vor face intr-un mod sau altul! Acu " au gasit alta " jucărie " mai bănoasă războiul Ukraina -Rusia, criza Israel - Iran! Lumea asta este o tabla de SAH pe care smecherii MUTA piesele si Trilioanele de $$$$ - cum vrea muschiu lor!

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Răzvi mamă, de curiozitate: ce-i cu poza aia de profil, te reprezintă sau ce?

| Lupică27 a răspuns (pentru sierra1):

Ce-ai mamaie de te iei de toata lumea? iar n-a venit pensia?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru sierra1):

Banuiesc ca reprezinta contradictia dintre religie si evolutie sau cum ironic vorbind, religiosii au un comportament primitiv ca al primatelor din epoca primitiva.

| Hyperion7 a răspuns:

Normal că a fost făcut în laborator covidul, mă îndoiesc că ar fi fost o "greșeală" toată situația.
Cat despre vaccin, nu mă pronunț

| StoicAnalysis a răspuns:

Da si toata lumea traieste pe un pamant care este plat condus de everei.

| Lupică27 a răspuns:

Nu stiu sigur daca a fost pandemie pe bune sau a fost totul pus la cale cert este ca a fost extrem de prost gestionata.
In pandemie oligarhii au devenit si mai bogati iar saracii si mai saraci, pe langa asta, au aparut peste noapte alti bogatani, e clar ca cineva a profitat la maxim.

| sierra1 a răspuns (pentru Lupică27):

Ce remarci adânci, lupică!

"Deep" - cum ar spune unii

| Lupică27 a răspuns (pentru sierra1):

Lasa nu fi suparata, asa e la batranete te doboara singuratatea, te compatimesc.

| sierra1 a răspuns (pentru Lupică27):

"Hai norocel" - iar ai dat-o-n bară! Nu-i bai, mai incearcă

| Lupică27 a răspuns (pentru sierra1):

Nu e cazul, nu-mi bat capul cu oameni care traiesc in mediul virtual, doar conversez si atat.

| MistarGoGu a răspuns:

Explica asta : Inainte de Guvid folosirea mastilor si manusilor ERA restrânsă doar la spitale si clinici! SI BOOOM! Dintr-o data placa spre Europa si toata Lumea o veste! PANDEMIE! Sta toata " turma " cu masca pe nas, isi freacă mâinile cu GEL " dezinfectant " 70 % din situatii o apa chioară sau cu 30-40 % Alcool in MOD REAL! DESI pe etichete era trecut cu mare pompa 70 % concentrație alcoolica sa CRAPE GuViDu ala nenorocit! S-au facut VAGOANE de bani in PANDEMIE cu măsti, mănuși, dezinfectanti diluati si alte mizerii!