NOname
| NOname a întrebat:

Ești mai talentat decât un elefant?
http://www.youtube.com/watch?v=He7Ge7Sogrk
Ce frumos cadou de 8 martie ar fi pentru o fată, nu?
Băieți, apucați-vă de pictat!
Oricât de prost vă va ieși, dacă îi spuneți că l-ați comandat special pentru ea și e proaspăt ieșit de sub trompa unui geniu african, îl va înrăma și se va uita la el ani de zile cu duioșie și admirație (deși, și dacă va afla că voi sunteți autorii, efectul va fi cam același).
Așadar, pensula în mână și apucați-vă de surprins iubite și mămici! Spor la treabă!

19 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

P.S. Curajoșii pot să-și scaneze lucrările și să le posteze aici.
Să ne facă și nouă un fel de expoziție de 8 martie.

(Cine nu are o pensulă, poate folosi și un mouse.)

NOname
| NOname explică:

De sub "trompa" mea. :))
http://i.imgur.com/MoIzi.jpg

NOname
| NOname explică:

Http://i.imgur.com/4d1UZ.jpg :))

NOname
| NOname explică:

Pentru toate Doamnele și Domnișoarele...
http://i.imgur.com/DZCVr.jpg

La mulți ani, de 8 Martie!

| hideaway a răspuns (pentru NOname):

Mulțumim NOname! Și tu să ai parte de multe bucurii în această zi minunată, să fii cât mai bucuroasă că ești femeie!
La mulți Ani!
http://youtu.be/eqQmGHiPBpQ
De la superdorex.;)

| NOname explică (pentru hideaway):

Mulțumesc, dragă.

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=vEc4YWICeXk

| hideaway a răspuns:

Tare faza. Nu știu dacă să cred dacă e reală sau să nu cred. Oricum, eu, personal îți mulțumesc că mi-ai adus un zâmbet pe buze.
Și tu de 8 Martie să ai parte de bucurii, fericire, și căldură sufletească! big grin
PS: Știu că întrebarea era pentru băieți, dar nu m-am putut abține să nu răspund. laughing
PS2: La pictură, s-ar putea ca elefantul să mă întreacă.

| NOname explică (pentru hideaway):

Mulțumesc. La fel.
Și nu, nu e o întrebare doar pentru băieți, deși, într-adevăr, așa pare.
Presupun că ai și tu ai o mamă, o bunică, o prietenă... Poți să le surprinzi pe ele cu ceva ieșit de sub "trompa" ta. Sigur se vor bucura.

| hideaway a răspuns (pentru NOname):

O să încerc.
PS: De-abia aștept să văd dacă au curaj băieții să posteze "lucrările" lor aici. (dacă au lucrări făcute)

| Chris a răspuns:

Din păcate, elefantul tău este mult mai talentat decât mine la acest capitol. Însă mă gândesc să pictez ceva ieşit din comun, iar dacă nu iese cum îmi doresc, spun tuturor că este artă abstractă.

| NOname explică (pentru Chris):

Sună bine. Așa să faci!

P.S. Ne arăți și nouă? day dreaming

| Chris a răspuns (pentru NOname):

Aş împărtăşi cu tine viitoarea capodoperă, dar operele de artă îşi pierd farmecul la scanner.

| NOname explică (pentru Chris):

Nu-ți fă griji, Chris! O să ținem cont de acest aspect.
Orice ai posta va fi mai bun decât nimic.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Ce frumoase sunt toate videoclipurile!

| NOname explică (pentru AVRILavigne1000):

Așa e. Iar elefănțelul e absolut uimitor, nu?

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru NOname):

Da de ne crezut si desenele alea publicate de tine sunt super tari

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru NOname):

Si apropo felicitari esti si expert TPU si userul anului presupun ca sti de mult timp de TPU

| maiAm8conturi a răspuns:

Http://i.imgur.com/jzy4Y.jpg
Hell yea! nu ma face pe mine un elefant! :))

| NOname explică (pentru maiAm8conturi):

Eşti mare figură.
Cred că până şi elefantul a zâmbit.