| andreialexandru a întrebat:

As avea si eu o problema...sa-i zicem asa... m-am indragostit acum un an de o colega de clasa... ea era cu un tip f tare, dar care a plecat departe si s-au despartit! Norocul meu! A existat o perioada in care am incercat sa o uit, sa o urasc doar pentru ca nu vroiam ca ceilalti tovarasi din clasa sa se supere...nu vroiam sa spargem gasca din cauza mea! dar nu am reusit! O iubesc prea mult!

Dar...acu o saptamana am fost la mare 6 colegi, printre care si ea...ne-am cazat si eu am ramas in acelasi pat cu ea...singuri...pentru faptul ca suntem buni prieteni! intr-o noapte i-am spus ce simt pentru ea, ea raspunzand ca si ea s-a gandit ca putem fi impreuna! N-am incercat sa fiu magar si sa o sarut, din prea multa dragoste! Mi-a mai zis ca a suferit mult dupa fostul ei, ca ma poate face sa sufar, ca nu mai stie sa iubeasca! In rest totul a fost perfect:ne-am facut masaje, ne-am pipait...am dormit unul in bratele celuilalt. Daca era o fata ca oricare alta as fi incercat sa o vrajesc...sa o sarut...chestii...dar pe ea o iubesc prea mult! n-o voi face decat daca si ea vrea!

Acu sunt acasa si vb prin mesaje...pe mess... m-am indragostit in ultimul hal... o visez noaptea...nu pot sa mananc... ce sa-i faci?!
spuneti-mi si mie o melodie potrivita pentru noi...

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Laurentiu duta - visator
uite si linkul;)
http://www.youtube.com/watch?v=XrZdl19PotU
pa pa!

| Farcas a răspuns:

Steve b-Because i love you

| Silvia a răspuns:

Tu nu ai mai pus intrebarea asta o data?thinking

| Psihoyounger a răspuns:

O sa na gandesc la o melodie, dar inainte as vrea sa iti spun alktceva: daca tu o iubesti la nebunie si ai observat ca si ei ii placi... ce mai astepti? Sa isi ia altul? O sa iti para rau atunci de o sa iti dai cu capul de pereti. M-a emotiont mult cand am citit ca ati dormit impreuna. Eram sigur ca dupa aia voi citi ca sunteti impreuna si cand am vazut ca nu e asa, am fost foarte dezamagit, crede-ma.

Daca ti-e rusine sa o saruti sau ceva de gen... atunci incearca sa vorbesti cu ea. Mai spune-i odata ca esti mort dupa ea. intreab-o daca nu vrea sa incercati ceva impreuna... Nu mai astepta. Mai tarziu o sa iti para rau...

Nu fi prostut, si traieste-ti iubirea! Mult succes iti doresc din inima...ma tii la curent...

by Psihoyounger

| Amrita a răspuns:

Bravo tie! Baieti ca tine sunt o raritate in ziua de azi.
Se vede ca tii la ea.se vede ca iti pasa.acum nu trebuie decat sa o convingi si pe ea.
Frumoasa povestea, sincer...
E un adevarat dar sa ai alaturi o asemenea persoana care sa te iubeasca sincer. Tine-o tot asa!

Incearca Praf In Ochi-1000 de ganduri. poate iti place.

| Jonsdottir a răspuns:

Pffff...deci am citit atat numai pentru o melodie? okay :P
http://www.youtube.com/watch?v=4rFzABT8AAk

| spin a răspuns:

Alexe carek am ceva ce iti va placea si e pentru tine.eu unu sunt topit dupa mel asta. "habibi ya"(dragostea mea) se num mel. e in araba...http://www.youtube.com/watch?v=C_yR-wM6qZQ&feature=related...(asta e cu subtitrare in engleza sa intelegi... uite si mel cu videoclip http://www.youtube.com/watch?v=hbX7Vw1ZQ5c&feature=related

| spin a răspuns:

Nu inteleg ce mai astepti... fata ti-a spus ca vrea sa fie cu tine... e clar k vrea...st eu mai dus cu pluta un pic si nu ma pricep la prea multe, dar la lucruri de astea nu ma plangwinking

| Miяu a răspuns:

Refflex - fara ea. sper sa-ti placa. uite linkul de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=iG506d0_JjQ :X

Miru

| Auricik a răspuns:

Corodo-iubito, e cea mai perfecta melodie si incearca sa faci mai multe intilniri cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce amai frumoasă melodie Elton John Blue Eyes și I Fall Apart ambele le cîntă Elton. Plus Olivia Newton John melodia I Honestly Love You 1974 album Long Live Love, asta dacă și domnișoarei îi place muzica veche.