| AntiACTA a întrebat:

Ma gandesc sa imi incep viata sexuala pentru ca simt ca a venit si momentul acesta. Problema este ca eu cred ca si prietenul meu este virgin. Si nu stiu daca ar fi bine, deoarece el nu are experienta, si nu cred ca stie ce sa faca (si eu nici atat laughing). Daca Doamne fereste ma lasa insarcinata? :-s

Răspuns Câştigător
| Cătălin_Radu_1989 a răspuns:

Daca esti hotarata. poti sa iti incepi viata sexuala. Daca el nu are experienta. Nu`i vreo problema. Bine ar fi sa purtati o discutie inainte. Si trebuie sa fii sigura ca il iubesti, si ca vrei sigur ca el sa fie primul din viata ta. Folositi prezervativul, pentru ca o sa intre mai usor. happy deoarece are un fel de lubrifiant. Daca te doare si curge sange. nu te speria happy

11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Da e asa dificil sa folosesti un prezervativ?

| eXpreSSss a răspuns:

Cu mare grija, atat pot spune. La sfarsit o sa fie ceva de povestit ^^ chiar simpatica treaba, zii sa poarte prezervativul si gata. App cati ani aveti daca nu's prea indiscret?

| AntiACTA explică:

Am 15 ani... dar daca el este virgin, cum naiba sa foloseasca prezervativul?hee hee

| AntiACTA explică:

Voi vorbitihee hee dar nu vedeti ca pe nimeni nu intereseaza parerile voastre laughing (sau cel putin pe mine, nu)

| Wihox a răspuns:

Fa ce crezi tu ca trebuie sa faci... n-o fi avand experienta prietenul tau dar nu e nevoie de mare scofala. o sa aveti exp pe durata relatiei. Si nu o sa te lasa insarcinata daca folositi chestia aia numita PREZERVATIV. laughing App cati ani ai?

| IouKnowIt a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat.Incepeti si voi usor cu un prezervativhappy prima data pentru o fata este dureros, deci sa fie usurelhappy...

| elisabethia a răspuns:

Atunci incearca sa folosesti prezervativul

| an0nymus a răspuns:

Aici nu e vb doar ca ai ramane insarcinata(pentru asta folositi prezervativul)Dar atunci cand tu esti virgina si iti incepi viata sexuala tot cu un virgin sunt sanse mari sa iasa dezastru.da sunt exceptii, poate sa iasa bine dar intrebarea e...merita sa risti?,, prima data''nu se uita niciodata