| gemeni6226 a întrebat:

Cam de cate ori trebuie sa faci sex pe saptamana sa slabesti macar 4 kg pe luna?

Răspuns Câştigător
| DomnulGaura a răspuns:

De 5-6. ori depinde de pozitie sau dupa caz de tipologie.

| gemeni6226 explică (pentru DomnulGaura):

Da sunt de acord cu mentiunea ca de fiecare data sa dureze una -doua ore.

8 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Cine a zis ca sexul slabeste? sexul face foame, foamea te i grasa. E fix invers

| gemeni6226 explică (pentru Robert2526):

Nu a zis nimeni stiu de pe mine cand aveam partener stabil nu ma igrasam.

| NashueashUctep a răspuns:

3 ori pe secunda

| gemeni6226 explică (pentru NashueashUctep):

Lasa ma voi barbatii va dati tare dar putini rezista mai mult de una sau doua ture.

| MoldoveanuSpermazaurus1999 a răspuns:

70 de sesiuni pentru 1 kg. O seara linistita si spor la joaca; 3

| gemeni6226 explică (pentru MoldoveanuSpermazaurus1999):

As vrea eu sa vad barbatul care rezista de 70 de ori pe saptamana, am fost tanara casatorita si bine daca aveam parte de 3-4 ori pe saptamana cate o ora.