| Izma a întrebat:

O prietena de-a mea poate citi conversatiile... adica de ex. daca ii dau parola mea, ea imi poate vedea toate arhivele in pc-ul ei... Si as vrea sa stiu ce fel de messenger are. Aviz pentru. amatori >- am intrebat-o si pe ea dar nu stie big grinlaughing. Deci stie candva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Căpşunăăă a răspuns:

Daca poate citi conversatiile tale, de pe pc`ul ei, atunci are Yahoo Messenger 11.
FundA?smug

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are acelasi mes ca tine, daca reusea sa intre fara sa iti stie parola avea un hack program deci e pe YM.

| UnuAltu a răspuns:

Stupid! raspunsuri de ***, toti yahoo 11, pe naiba! PENIBILI

| Florin a răspuns:

Cred ca te referi la un program de genul asta,se numeste teamviewer.ex, asa am avut si eu, si i-am dat id-ul si parola si mi-a putut umbla prin calculator! Funda?

| maryanaa a răspuns:

Messenger 11

| AudColorat a răspuns:

Are mess 11. mai nou se salveaza conversatiile pe serverele de la yahoo sa le ai pe orice pc happy