| Cristian0561 a întrebat:

Pe la cati ani apare sperma?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea si maturizarea glandelor reproducatoare masculine (testicule, prostata) de asa maniera incat acestea sa inceapa si sa reuseasca sa produca SPERMA FERTILA, se realizeaza in jurul varstei de 14 ani (+/- 1 an). In concluzie se pare ca in cazul tau este nevoie de... putintica rabdare. Multa sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Aoleu nenea...repetati aceleasi informatii zi de zi..Nu va si plictisiti?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

La intrebari identice, similare, si raspunsurile oferite pot fi intotdeauna aceleasi/identice. Fiindca adevarul este si va fi mereu acelasi indiferent de situatie. Este exact/similar cu raspunsul la o aceeasi intrebare doar formulata altfel. Cat fac 3 + 4? dar 4 +3?

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

4 randuri pentru o simpla intrebare, scrisa asa bine, asa perfecta.
Sa inteleg ca v-a placut Romana? happy

| Yon1470 a răspuns:

Pe la 13, 14.

| Denisya a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. poate si la 11 si 12 încolo...la fratemiu i-a venit la 11, jumate

| Cristian0561 explică (pentru Denisya):

Sperma este alba si sare, ce au astia de 11-12 ani este un fel de lichid

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

La cati ani vrei tu sa apara, bosule.

| cristissz a răspuns:

Sincer,mi-e mi-a apartul in jurul varstei de 11-12 ani.Depinde si de corpul tau aici, poate sa apara si pe la 13-14.