| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani apare sperma la baieti? Si cum afli ca ti-a venit sau cum verifici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Doaaaaamne, ce intrebari pui si tu...

| Crucified a răspuns:

Pe la 11 ani. hai ba frate va apuca caldurile?, rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Faci laba și vezi daca este dacă nu mai aștepți.

| COD ROSU a răspuns (pentru anonim_4396):

Explica-i si cum se face, poate nu stie laughing

| suntanonim a răspuns (pentru COD ROSU):

Cica nu stie.Inseamna ca tu sti prea bine.Toata ziua stai in casa si te uiti la silme porno si faci...

| suntanonim a răspuns (pentru COD ROSU):

S-au poate nu ai cu ce?

| llstripes a răspuns (pentru suntanonim):

Sau poate tu nu stii sa scrii? Sau poate tu esti frustrat? Sau poate stai in banca ta de ***?

| COD ROSU a răspuns (pentru llstripes):

Nu te stresa cu un anonim, oricat ar incerca nu va putea mai mult.
La orele de gramatica a lipsit. Probabil avea alta treaba.

| 111111111111111 a răspuns:

Faci laba pa nu mai poti sh daca sare e sperma daca nu mai asteapta

| suntanonim a răspuns:

Nu are rost sa mai injur niste... Ca de exemplu COD ROSU sau llstripes. Oricum sunteti raportati ca ati injurat si sa va asteptati la stergerea contului.

| lOlx a răspuns:

11 -12 ani, nu stiulaughing