| Letitia98 a întrebat:

Profesorul meu flirtează cu mine?

Eu și profesorul meu am mers împreună în câteva calatorii de afaceri, considerând că acest lucru m-ar putea ajuta să învăț despre domeniu.

-În primul rând, mi-a pus întrebări ciudate în timpul călătoriei, cum ar fi "Poți să dormi singura noaptea"?

-după aceea, într-o altă călătorie, mi-a atins mâna fără un motiv anume și mi-a spus - dat fiind faptul că nu am dormit în acea noapte, deoarece drumul era prea lung, mi-a spus că, după ce terminăm munca, îmi va face un masaj pentru a dormi mai bine.

-Un alt aspect este că l-am surprins uitându-se la coapsele mele...

Wtf? Se dă la mine?

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu esti troll si povestea e reala, da, 100% flirteaza cu tine.

| darrio2007 a răspuns:

Calatorie de afaceri cu profesorul?
Hai, lasă-mă!
Daca este asa cum spui, esti chiar asa naiva ca sa nu iti dai seama ca se da la tine?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? dar proful?

| Violleta2022 a răspuns:

Evident poveste inventata!
Nu am auzit in viata mea ca un profesor sa plece in calatorie cu eleva...

| mihai69 a răspuns:

Posibil. De ce nu?!?

| dullcat a răspuns:

Calatorii de afaceri cu profii? Nu mai spune...Nota 4 pentru efort.

| VoidEternal a răspuns:

Cine dracu' a mai pomenit să meargă în călătorii de afaceri cu profesori? Alta vrăjeală mai răsărită nu ai găsit?

| Felissa13Eden a răspuns:

Pare o poveste luată de pe Wattpad anii 2010

| Letitia98 explică (pentru Felissa13Eden):

As fi vrut eu sa fielaughing

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Letitia98):

Oh...pedo, pedo, pedofil = ))

| Simpatic a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Are elemente din Lolita (1955) de Vladimir Nabokov happy

| iliiiinca a răspuns:

Se da la tine la modul libidinos

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Eu cred ca aveti varsta necesara la care ati putea lua decizii. Ce asteptati dumneavoastra sa va spuna oamenii? Va asteptati sa va spuna lumea "sa-i faceti felatie", "sa va dati pe langa el ca pe langa sugar daddy," "sa va plimbe", "sa va duca la restaurant"? Puteti alege sa limitati contactul cu o astfel de persoana si sa va asumati acest lucru, inclusiv consecintele - daca sunt! Aici se termina drama. Ati scris-o de parca ati vrea atentie.
Limitati contactul cu acest personaj, iar daca se intinde coarda politie, reclamatie si asa mai departe. Dati-i stress!