| LordCristobal a întrebat:

Salutare fratii mei!
O intrebare inspirata din realitate.Baieti,sa zicem ca mergeti in vacanta in Africa si vizitati un trib izolat de oameni.Cand ajungeti la acel trib, barbatii de acolo va spun ca aveti voie sa va culcati cu femeile lor pentru o noapte in semn de ospitalitate fata de voi.Acele femei sunt frumoase dar nu se spala deloc si isi curata corpul cu argila si fumuri din plante.
Ati putea sa faceti sex cu femeile de acolo in aceste conditii?laughing))

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Depinde cât beau înainte.

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleu, nu pot face sex cu ceva care pute

| MadRabbiT a răspuns:

Ai găsit ceva la timberon și vrei sa știi dacă poți s-o bagi. Exista o posibilitate dai cu spray de muște și dacă ju merge aștepta să vină ploaia. Peace

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Hyperion7 a răspuns:

Decât sa ajung pedigri pentru africani ulterior, mai bine-mi vad de drum

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu doar cu de astea am norocul sa ajung, deci ar fi chiar raiul pentru mine.