| Felixin a întrebat:

Va salut, ce s-ar întâmpla dacă în casa mea iubita mea doarme și o altă parte femeiască doarme la noi și as vrea sa atentez la ea când doarme? In special atingeri. Va mulțumesc!?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa-ti iei bataie de la amândoua.

| Simpatic a răspuns:

"și as vrea sa tentez la ea când doarme?"

cum ar spune florin piersic "esti... extraordinar ma ciocoflendere"
"sa tentez" la ea cand doarme, o exprimare interesanta pe care rar mi-a fost dat sa o aud, iata pe TPU gasesc si lucruri interesante nu doar prostiiwinking

eu zic sa nu tentezi, chair daca ceea ce ai afirmat tu mai sus este doar un scenariu de film
caci acest 'tentat' te poate costa mult!

| Violleta2022 a răspuns:

Se va lasa probabil cu puscarie, odata ce vrei sa o violezi cand doarme.

| Felixin explică (pentru Violleta2022):

Ms de răspuns, nu m-am gândit asa de departe dar daca ea nu oferă niciun amănunt, dar știu că dacă o iei ușurel va ieși treabă ce-mi spui

| dullcat a răspuns:

E grav daca stii sa faci sex dar nu si sa judeci in asemenea situatii cand te incearca hormonii. Ai 15 ani sau? Din bun simt, daca ti-a mai ramas asa ceva, ar fi mai intelept sa te desparti de actuala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Risti sa ti-o iei peste ochi.Pentru ca partea femeiasca nu stie ce intentii ai.

| VoidEternal a răspuns:

O alta "parte" femeiască?

Adică un picior, sau?