| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut cat de diferiti sunt unii frati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad in fiecare zi laughing.
Mie si lui fratimiu ne plac chestii total opuse.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din ce punct de vedere?
Toate adunate, frate și soră ești la părinți acasă, când fiecare are propria familie, totul se schimbă, fiecare este pentru el.
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Da...hai sa ma vezi pe mine si soramea oh go on

| Dumnezău a răspuns:

Ei,nu ma-nnebuni? Pe bune? Doar daca au iesit din acelasi uter si poarta fizic, gene asemanatoare, nu inseamna ca trebuie sa fie trasi la imprimanta, fizic, sau psihic.Ce intrebari mai puneti si voi!

| DenisaMetal a răspuns:

Da, depinde pentru au gusturi diferite si (unei surori ii place rozul si alteia negru)

| PisicaAristocrata a răspuns:

Unii da...dar am descoperit de ceva vreme cat de al naibii de mult seman cu frate'miu, pe masura ce "imbatranim" amandoi, pe cand intotdeauna am crezut ca suntem total diferiti din toate punctele de vedere.

| Crucified a răspuns:

Da

| DushulRece a răspuns:

Nu! Noroc ca mi-ai zis tu

| Mariya5 a răspuns:

Pai,e foarte posibil! Unul seamana cu mama altul cu tata si gata, sunt total diferiti.