| AdyAdryan123 a întrebat:

Daca o fata m-a pupat pe buze si a fost cam asa : Haide pana aici, si m-a pupat dar noi nu am discutat niciodata daca ne placem ware ma place?

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Da.

| petitconseil a răspuns:

Si tu nu ai putut sa o intrebi de ce te-a pupat? Pe ce motiv? Chiar nu te inteleg, ce stiu eu ce a vrut ea exact, daca tu nu ai intrebat-o si nici n-ai fost curios macar de ce a facut gestul asta? Poate a fost un pariu pentru ea ca sa il castige, sau poate face asta la mai multi baieti? Cine stie? Intreab-o sa ai habar motivul exact pentru ca numai ea il stie.

| biwltyad a răspuns:

Ori asta ori isi bate joc de tine.

| andreeahello a răspuns:

Probabil