| CLaludiu1234 a întrebat:

Scuze nu am stiut in ce ategorie sa pun intrebarea.In afara de masina de tuns ca are, ceva idei de cadouri pentru bărbați? mâine e ziua lui tatal meu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O sticlă de vin bun.

| Simpatic a răspuns:

Un parfum bun care stii ca ii place sau intuiesti ca i-ar placea!

daca are anumite hobbyuri, ii poti cumpara ceva din acel domeniu, nu trebuie sa fie neaparat ceva foarte scump cat ceva care ii lipseste momentan si care i-ar putea fi util!

| CLaludiu1234 explică (pentru Simpatic):

El nu se da cu parfum

| Simpatic a răspuns (pentru CLaludiu1234):

Ok atunci
are ceva hobbyuri? iese la gratare cu baietii, ii place fotbalul?
este o persoana activa sau sta mai mult prin casa?
este pensionar sau nu este pensionar?
sunt multe detalii care noua ne scapa necunoscandu-l pe tatal tau

| AliGab a răspuns:

Poate este ziua tatalui tau, nu lui tatal tau

| ioana748 a răspuns:

Pijamale, prosoape, tigaie, filtru cafea, cani, pahare, cearceafuri, patura, pilota. Ce crezi ca are nevoie.
La multi ani,

| AlexCriss2000 a răspuns:

Un ceas, un tricou, sau ceva ce ține de hobby-urile lui.