| anonim_4396 a întrebat:

DontSpeak e fată, iar Wizard e băiat.
Wizard sunt eu, și am 38 de ani. Ea e puțin mai mică decât mine - are 18.
Eu zic că-i bine. E tânără, e frumoasă - deci m-am scos.
Bine - n-are ea fix 18, dar mai sunt vreo două luni și își ia atestatul. Oricum, mi-a venit mie o idee cum să rezolvăm problema asta mai devreme, și vă spun și care e : acum pe 27 e ziua mea, și m-am gândit să fac cu ea un schimb, astfel că sărbătorim luna asta 18 ani ai ei, iar eu mă mai amân un pic, că n-am de ce să mă grăbesc, nu?
Bun. Să lăsăm asta acum - alta-i problema...
Am agresat sexual o fată. Când aveam 6 ani juma*te.Era colega mea de bancă. Știu - e posibil să spuneți acum că m-am apucat cam devreme de femei. Aveți dreptate - nici nu cred că ajunsesem la litera H sau la G...
Deci faza e că am pupat-o pe obraz, cumva așa mai spre colțul gurii, iar ea s-a emoționat așa de tare, că în secunda 2, mi-a f*t*t direct cu abecedaru-n cap. După care s-a mai gândit un pic, și a tras o dublă, dar de data asta m-a nimerit fix peste gură, de m-am trezit cu sângele pe mine, mai ceva ca-n Dexter.
Apoi a venit învâțătoarea, m-a mutat disciplinar în ultima bancă, a venit și tata după vreo două ore, ca să explice cu cine seamănă baiatu...
Și cam atât.
Altcineva? Cine mai dorește să spună ceva?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, îndrăgostiților!
Frumoasă combinație! Au apărut până și diacriticele și literele mari. Hehe, se vede mână femeii... Bravo, DontSpeak!
Iar umorul e ca de obicei savuros. Deși la acel "am agresat sexual" mi-a sărit un pic inima, recunosc. (Sper că abecedarul n-a fost foarte gros.)

Vă pup, frumoșilor.
Să aveți grijă de voi!

P.S. Să ne anunțați când și unde vă țineți ziua aia!
Deja pregătesc berea.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Mersi-mersi NOname, macar tu imi apreciezi "efortul" ca Wizard-asta al meu imi face complimente numai cand il intereseaza cevahee hee.

Cat despre umorul lui...e unul din lucrurile care imi plac cel mai mult la el si sa stii ca am ras si eu cu lacrimi la povestea asta a lui.O spune intr-un mod in care nu ma mai pot opri din ras.

Ok...trebuie sa-mi fac de treaba rau pe TPU,ca sa ajungem iar seniori si sa putem sa va dam voua voturi "amuzant","inteligent" si "folositor", nu? Ai auzit Wizard, da?

Te pup NOname...sa ai grija cu berea aia!

| Elena1234456 a răspuns:

Amuzanta postare laughing un pupic nu cred ca inseamna "agresare sexuala".

| Hombre a răspuns:

Bai fratie ai grija ai cu fata matale,-pardon viitoarea- sa nu incurcam cozonaci- nu te grabii ca nu e majora si sa-r putea iar sa-l cheme iar pe tata-l tau profesori dar nu aia de la scoala si de la militie ca ati lucrat in G si H fara patalama si o sa fiti acuzati, ca ati prestat munca la negru. Dar eu zic ca se poate rezolva mai treci doua luni de la tine la ea, taman mai intineresti si tu o ţâră pentru echilibrarea fortelor si treaba e buna. Oricum pe la 60 de ani cand vei fi in carje vei fi cu gandurile cand erai ca acum si cu gandul pe unde ii umbla ei piciorusele cand mai da rateuri noptile de acasa spunandu-ti ca a ramas la o colega. In rest toate bune, pace sa fie intre popoare si dragoste multa.Eu cam atat am avut sa spun si cine mai are de spus sa spuna acum, daca nu sa taca in veci, amin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mergea sa iti dau vot, jur ca iti dadeam un "amuzant" cu felicitari...dar pana atunci mai asteapta si tu sa devin user senior.De fapt, cred ca nici nu te intereseaza pe tine treaba asta cu voturile si funditele, nu? Scuze... droguri n-am.(DontSpeak)