| Miha a întrebat:

Neata TPU vreau sa ma apuc de un sport (volei, handball de exemplu) dar nu stiu unde as putea sa-l practic, sunt din Bucuresti, la mine la scoala nu se organizeaza chesti de genu. Aveti vreo >idee?Fundita

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Hmm. du`te Ia CSS6 big grin e prin sectoru` 4...acoIo am facut si eu (voIei)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La salonul sportiv din capitala, pe langa mine cineva care cunoaste capitala iti va facilita niste informatii ai rabdare.

| Annitu a răspuns:

Sa inteleg ca te bagi?smug

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai esti baiat sau fata? smug eu una iti spun sa daci dansuri daca esti fata ca oricum trebuie sa stii sa dansezi sau hambal am facut si eu e frumos. Daca esti baiat poti face hambal cu baietii, normall, sau fotbal. e cel mai frumos soprt pentru baieti, fratele meu joaca fotbal de mult timp si s-a dezvoltat foarte mult. Succes!smug