| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Pot sa aleg intre Dumnezeu si Satan ca la vocea romaniei?

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Avem de ales intre viata si moarte, binecuvantarea sau blestemul. Alege viata ca sa traiesti.

| Rapunzell a răspuns:

Fireste, ca doar e vorba de sufletul tau si il inchini cui vrei: Vietii sau mortii happy

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru Rapunzell):

Eu vreau sa l inchin distractiei si bogatiei!

| Rapunzell a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Fa cum crezi, dar nu faci bine.

| Trinitas a răspuns:

Si eu vreau laba cu un preot, da' neh, unele chestii sunt mai greu de realizat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da, dar vezi ca dupa ce ai ales nu mai poti da inapoi, cistigatorul i-a totul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti unu cu coarne altu cu barba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satan e vocea romaniei!

| MikeTech a răspuns:

Da, dar trebuie sa te gindesti foarte si foarte bine, unde vrei sa petreci vesnicia. Bafta

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru MikeTech):

Pai am auzit ca in rai e plictiseala mare. e ca la biserica, iar in iad e ca la discoteca.

| eabhei a răspuns:

Da poti aleege depinde ce vrei u sa faaci in viata sa crezi in dumezeu si sa ajungi bine si sa crezi in satana si sa,, ajungi bine''