| Nustiu027 a întrebat:

Bună! In data de 24 aprilie am fost la ovulație,iar în data de 23, 24 și 25 aprilie am avut ca niște firișoare de sânge în secreția vaginală că albușul de ou, ce poate însemna acest lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Probabil spotting. Ia-ti o aplicatie de uemarit menstruatia, iti ofera zilnic informatii despre asta. Exemplu: Flo