| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un cos si langa el sau pe el era o culoare maronie (nu stiu daca era alunita) L am stors si a iesit un fel de punct maro-negru, dar nu a curs sange si nici nu m-a durut. E vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Geo_Georgiana_1997_BCJr a răspuns:

Nu trebuie sa le rupi finca faci cancer la piele nu te speria nu o sa faci acum pe moment dar fi mai atent /a