| samysamy a întrebat:

La sims 3 am downloadat niste obiecte si imbracaminte! La haine nu este problema insa obiectele descaracte nu imi apar in joc! (un laptop, o masa si un pat) Ma poate ajuta cineva va ROG FRUMOS! Daca rezolv problema promit funda big grin

5 răspunsuri:
| samysamy explică:

Ce este plumbob? Ca in rest totul este ok! Si in launcher imi arata ca sunt instalate dar cand intru in joc nu le gasesc cand dau la ~buy mode~

| WhiteEvil37 a răspuns:

Voi descrie cum să obțineți Sims 3 crearea tocmai ați descărcat ca un ZIP în joc.
Deschideți ZIP pe care tocmai ați descărcat, și veți vedea fișierul Sims3Pack, sau - în cazul în care este un set sau Descarca Basket - fișiere. Următorul pas este de a extrage conținutul ZIP în folderul Jocuri Descărcări. Faceți clic pe Extract toate fișierele.
Acum căuta în locația corectă în cazul în care pentru a pune fișierul extras ( e ). Ar trebui să fie My Documents \ Electronic Arts \ The Sims 3 \ Downloads
  Rula jocul Launcher, și faceți clic pe butonul Download pentru a obține lista de elemente pe care tocmai ați extrase. Fie faceți clic pe Selectare totală, sau verifica fiecare element individual pe care doriți să instalați în joc. Faceți clic pe Instalare.
joc Launcher
  Rula jocul!

  Cumpăra Mode și construi elemente Mode le-ați instalat vor fi identificate printr-un plumbob. Folositi-le" mod normal ".

  O mulțime le-ați instalat pot fi găsite printre case goale dacă introduceți în modul Editare Town. Casele instalate sunt identificate cu un asterisc ( * )

  Elemente CAS, cum ar fi părul, hainele, etc sunt identificate printr-un plumbob atunci când vă creați Sim dumneavoastră. Vă rugăm să rețineți că o îmbrăcăminte specifică nu este întotdeauna disponibil pentru toate vârstele.

| WhiteEvil37 a răspuns:

1. plumbob
A (poate fi galben sau roșu, în funcție de SIM), în formă de diamant, de obicei, paralelogram verde pe cap de un personaj Sim de la cele două cele mai bine vandute jocuri pentru PC din toate timpurile, The Sims și The Sims 2, care descrie starea de spirit care specific Sim este inch.

| samysamy explică (pentru WhiteEvil37):

Mersi insa tot nu am reusit sa rezolv problema sad

| WhiteEvil37 a răspuns:

Incearca un alt pach, asta poate e stricat mdl(modelul) daca altele iti merg..Succes!