| XTreme00 a întrebat:

Cum imi pot pune calculatorul in limba romana?
P.S : Am Windows XP.
Funda!

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Descarca LIPSetup si instaleaza-l.
Link: http://fisierulmeu.ro/......k-rar.html

| XTreme00 explică (pentru Ronnix):

Imi da o eroare cica fila este corupta.Nu merge.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Uite linkul unde poti sa instalezi Windosul in romana daca ai Windows Profesional sau Home Edition merge.
http://www.microsoft.com/ro-ro/download/details.aspx?id=1231

| XTreme00 explică (pentru Mihail2020):

Imi apare Genuine Pack, dar la codul ala nu se intampla nimic atunci cand dau Copy to Clipboard.

| Mihail2020 a răspuns (pentru XTreme00):

Genuime Pack arata ca ai copiat Windosul apare odata la 30-120 de zile dupa instalarea unui Windows.

| robytoby a răspuns:

Daca nu ai un serial pentru Windows, este foarte posibil sa pice in curand, apoi trebuie sa-l instalezi.
Vezi ca sunt tutoriale pe net cum poti sa rezolvi de aceasta problema.
Daca nu te descurci trimite pe privat si te ajut eu.
Succes.