| morosanu55 a întrebat:

Folosesc un site si pe mozilla si pe chrome.
De vreo 2 saptamani pe chrome cand deschid site ul cu video, nu pot da fullscreen, nu pot da video ul inainte-inapoi, nu pot da volumul mai tare-incet.
In mozilla nu am nici o problema cu site ul respectiv.
Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ai şters cookie-urile?
Şterge datele de navigare, ele pot fi cauza.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cookie-urile sunt problema ci unele incopmpatibilități între browsere și tehnologia folosită în site.

| gabicoo a răspuns:

Reseteaza browserul.
Apoi instaleaza clasicul CCleaner free si curata sistemul sau Glary Utilities free de la www.glarysoft.com

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca sal dezinstalezi si instaleaza alta versiune

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Da cea mai bună variantă este să ștergi cookie Iar daca nu te pricepi dezinstaleaza si instalează iar mozzila succes

| morosanu55 explică (pentru Jaegerjaquezz):

Nu pe mozilla erau problemele...