| claumarianghel a întrebat:

Ce se întâmplă dacă pe TPU postezi întrebări sau răspunsuri fie cu conținut licențios, fie cu înjurături, fie lipsite de seriozitate și care dăunează imaginii site-ului?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu respecti regulile atunci postarile iti vor fi sterse si contul suspendat pe o anumita perioada sau chiar sters.

4 răspunsuri:
| claumarianghel explică (pentru Violleta2022):

Acum numai pot să pun absolut nicio întrebare (nici măcar dacă apăs pe butonul "Pune o întrebare"), ce se întâmplă? Am contul suspendat? Sau ce?

| claumarianghel explică (pentru Violleta2022):

Acum înțeleg de ce nu mai pot să pun absolut nicio întrebare (nici măcar dacă apăs pe butonul "Pune o întrebare"), este din cauză că am pus 10 întrebări și nu mi-am confirmat adresa de email ca să continui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se supenda contul