| Fatamuntilor a întrebat:

De oare sunt pastrate postarile, dar mai ales intrebarile userilor suspendati nelimitat?
Am intalnit cel putin doua asfel de intrebari in care se puneau intrebari in care se continua sa se se raspunda, chiar si dupa ce au fost suspendati! Mai are rost?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru a arata formul mai bine, ca se face trafic prin el.

| Fatamuntilor explică (pentru Violleta2022):

E ca si cum ai vorbi la fantome

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai poate înainte să o ia pe câmpii erau băieți buni.

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Mai am ponturi pentru,, baietii buni'''globul meu de cristal spune adevarulrolling on the floor