| LisaJulie a întrebat:

Robotul TPU șterge întrebări aleatoriu! Mi-a dispărut întrebarea în care întrebam cum sa fac sa dispară reclamele de pe site-urile de filme care îmi baga viruși! A mai pățit cineva la fel?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca a sters aleator?
Eu zic ca a sters bine avand in vedere ca nu e permisa promovarea de site uri de piraterie pe TPU.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Filme Online?

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Filme online piratate

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Ce site de filme spui sa folosesc?

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu stiu, nu sunt pasionat de filme, mai multe seriale si folosesc platformele de streaming cunoscute... Netflix, Dysney, HBO

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Pentru seriale și eu! Dat totuși vreau sa pot filme și seriale și pe internet fără probleme