| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie niste bancuri? Dar sa fie din alea calumea la care sa razi! Funda pentru cele mai tari bancuri!

12 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Nu mai veniti aici cu intrebari de genu. Duceti-va si voi la Conversatii sau alte categorii.Nu sta lumea de la T/A sa va caute voua bancuri cand si voi puteti sa o faceti.Ia-o ca un sfat prietenescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab-o pe zana maseluta.

| ReviRocsy a răspuns (pentru anonim_4396):

?

| ReviRocsy a răspuns (pentru anonim_4396):

?

| anonim_4396 explică (pentru ReviRocsy):

La o intrebare de asta primesti un raspuns pe masura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai inteles juniorule, fetita de vrei bancuri:ete aici:www.google.ro

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iar? iar?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu iar, din nou!

| iKeel a răspuns:

Ai greşit categoria, copile.

| Anon352 a răspuns:

Bula a primit tema acasa in clasa a7a sa scrie ce inseamna penis. El se duce acasa si o intreaba pe mama lui: Mama ce inseamna penis? mama: du-te si intreaba-l pe tatal tau, eu nu stiu. bula: Tata ce inseamna penis? Du-te si ea ceva de pe masa si ce iei aia inseamna penis. Bula a luat o lamaie. Bula fericit se duce la scoala si ii zice profesoarei: Doamna profesoara ati spus sa va zic ce inseamna penis, dar o sa va arat! profesoara: Nu acum bula, in pauza viitoare. pauza viitoare..profesoara: Arata-mi Bula ce vroiai sa-mi arati. Bula: Nu mai pot doamna profesoara ca unei colege i s-a facut rau si i-am dat.o sa o sugahappy. rolling on the floor)))))

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Anon352):

Tuti **** mati, nu ajuta anonimi!

| geogeogeo123 a răspuns:

Întrebări recente