| HaHaHaProductionRO a întrebat:

Daca Justin Biber ar da un concert in Romania v-ati duce? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| xRainyDay a răspuns:

Da.
M-aş duce pentru a arunca cu roş..frate, roşile sunt scumpe, e criză! Aş arunca cu bolovani şi pietriş.

Răspuns utilizator avertizat
| xRainyDay a răspuns (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Hehe, dacă ai fost prea încet.

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mi-ar face placere sa arunc cu rosii vestejite in el...dar in acelasi timp nu cred ca as rezista mai mult de 5 minute printre fanele lui de 10-13 ani

| Musique a răspuns:

Nu stric așa banii.

| Dash a răspuns:

DA!
*pregateste munitia*

| AikkoxD a răspuns:

Eu mi-aş lua nişte ceară, să-i smulg prea frumoasa podoabă capilară.

| Polaris a răspuns:

25 iulie 2012 - oamenii idioți încă vorbesc despre Justin Bieber.
Aveți același efect ca și creștinismul în anii negri ai Evului Mediu.

| Tourniquet a răspuns:

Păi Bieber vine în România. :| Și nu, nu glumesc. Îl aduce Marcel Avram.

http://www.marcel-avram.com/concerts/5----.html

Nu, nu mă duc. Poate să arunc cu roșii în el. Dar biletul e scump, roșiile sunt scumpe.

| Bitzy a răspuns:

Ai pus întrebarea ca să ce?
Iar se iau ăștia la bătaie, se contrazic.Fiecare cu preferințele lui.Ori Fuego ori Justin Biber... ăștia domină T/A-ul. straight face
Data viitoare nu te mai lega de subiecte plictisitoare. straight face

| NothingToEat a răspuns:

Desigur, ca sa arunc cu rosii stricate si unghii de la picioare in el

| iKeel a răspuns:

Dacă îmi dai o lunetă, vin şi eu.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Sure! Why not?
It's my idol smug

| Opaque a răspuns:

Cum sa nu vin. dupa ce imi iau permis de port arma. big grin

| 512Ioana a răspuns:

Nu...mai am nevoie de auz...

| BogdanCristian1997 a răspuns:

Da. Ma-si duce sa il impusc.