| anonim_4396 a întrebat:

Justin Biber va veni in Romania? Va astept raspunsurile aici!

Răspuns Câştigător
| iLovedYou96 a răspuns:

Va veni in primavara asta in Romania! cred ca av da si eu concert dar nu-s sigura dar cu siguranta vine in Romania caci a spus in interviuri ca va veni sa imbratiseze macar un orfan din Romania! pa-pa!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa vina ca sa imbratiseze un copil orfan din cate am auzit.

| Andruza a răspuns:

Bună
Cred că am mai zis asta de 20 de ori până acum.
O să vină să ajute copii săraci care trăiesc în orfelinate.
Pa, pa

| xjustfearless a răspuns:

Justin a spus ca ar vrea sa vina in Romania sa stea cu copii din orfelinate. Justin va face My World Tour Europe, si Romania nu este pe lista. Din cate stiu s-au incheiat datele.

| Tormentor a răspuns:

Buna va veni sa ajute copii nevoiasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei anutza ai id lui justin?

| AnaGrecu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu! Nici nu cred ca are mess! laughing

| ANDREI_7565 a răspuns:

Awaleu ce gay e! ma dispera