| Catalyn13Barcelona a întrebat:

1. Cum pot afla daca o fata ma place?
2. Cum invit o fata de care imi place in oras?
3. Cum as putea sa cuceresc o fata?
4. Eu si cu fata de care imi place vorbim des pe messenger... dar la scoala nu prea. cam cum as putea sa vorbesc cu ea mai des la scoala?
5. O fata de care imi place, nu stiu daca ma place si ea, si vreau sa aflu daca ma place sau nu.
6. Daca m`as duce cu fata de care imi place in oras, cam cum ar trebui sa ma comport, unde sa mergem despre ce sa vorbim? etc.

Răspuns Câştigător
| ionukutza a răspuns:

1. ati dai seama dupa cum se poarta cu tine dar daca nu esti sigur incxearac sa te apropii de ea sa vezi cum gandeste
2.pai ia-o cu furmosu fa-i complimente multe poartate frumos cu ea si incetul cu incetul ati va castiga increderea dupa totul merge ca pe roate
3.pai in primul rand sa vorbiti duthe la ea si intreab-o ce face gasiti tot timpul ceva in comun despre care sa vb happyhappy
4. sa cuceresti o fata fi tu insati si vezi co sa te placa mai tare si vb frumos cu ea si incearca sa fi cat mai linistit
5.pai dcaa chiar vrei sa stii duthe si intreab-o sau nu stiu pune pe cineva o fata o mega prietena de a ei sa intrebe.
6.imi primul rand comportate frumos si fi tu insasi puteti merge intr-un parca linistit cu copaci multi acolo este cel mai frumos si arata-i pasarele si alcva nu stiu. puteti vorbi nu stiu multe. sper ca team ajutata sukkes plllzzz fundita.

1 răspuns:
| HaZaNiLiLo a răspuns:

1Inreab-o (sau pune un prieten s-o intrebe) 2Spune-i ca vrei sa va cunoasteti mai bine pentru a deveni prieteniwinking 3Nu.i da asa de multa atentie. Fii indiferent si las-o pe ea sa te placawinking 4Intreab-o pur si simplu ce face:d 5Pune un prieten s-o intrebe:d SPER CA TE-AM AJUTAT FUNDA:dlaughing