| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m-am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vb de atunci.Acum as face orice sa fiu din nou cu ea. Am mai pus intrebarea, dar astept mai multe sugestii. sper ca ma puteti ajuta. Sa mai incerc sa ma întorc la ea? Daca da, dati-mi o modalitate de impacare.Mentionez ca am 15 ani, nu pot face chiar orice

2 răspunsuri:
| LoveBadx a răspuns:

Pai incepe sa vorbesti iar cu ea. poate cu timpul o sa te vrea inapoi,, cheam.o afara.dar spun sa nu-ti faci prea mari sperante. Depinde de ea.

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

Depinde de ea. daca te mai vrea inapoi. daca mai simte ceva pentru tine.ce ai incercat sa faci pana acum?